Wyścigi samochodowe – Gra planszowa

43.87 zł

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

- W grze może uczestniczyć od dwóch do czterech graczy w wieku od lat 4 do 104.
W grze może uczestniczyć od dwóch do czterech graczy w wieku od 4 do 104 lat.
WS Wyścigi Samochodowe to gra bardzo uniwersalna i w pełni elastyczna. Wspiera rozwój myślenia twórczego, strategicznego i rozbudza ducha walki sportowej zapewniając, na każdym etapie rozgrywki masę dobrej zabawy oraz zdrowej konkurencji.
WS jest kontrapunktem dla gier tradycyjnych. WS ściśle i rzetelnie nawiązuje do atmosfery oraz specyfiki zawodów F1, a wiele zasad gry stworzono na bazie oryginalnego regulaminu Formuły 1.
Przed przystąpieniem do gry należy wykreować planszę, czyli z elementów puzzli utworzyć tor wyścigowy. Można go budować wg własnego uznania, ale również przy pomocy gotowych przykładów i właściwie nieskończoną ilość razy modyfikować przy kolejnych rozgrywkach.
Wersja najprostsza zakłada jedynie budowę toru z puzzli i zabawę w okrążanie go pionkami-bolidami według liczb uzyskanych na Prędkościomierzu WS, który zastępuje kostkę.
Wersja najtrudniejsza jest bogata w masę atrakcyjnych dodatków takich jak Karty Zadań, Karty Pogody, czy Dwustronne Karty Opon.
Gracze sami decydują o kształcie toru i ilości okrążeń niezbędnych do zdobycia pucharu Grand Prix. Wśród przygotowanych 55 Kart Zadań jest karta pusta, która pozwala narysować lub napisać dodatkowe zadanie autorskie. Pozostawienie graczom tylu możliwości wpływania na poziom i klimat gry stymuluje samodzielne i kreatywne myślenie. Powoduje, że w Wyścigach Samochodowych chętnie wezmą udział zarówno dzieci małe, jak i te duże. Tylko od graczy zależy na jakim poziomie będą rozgrywać swoją własną Formułę 1.

Planszowa gra rodzinna

Wiek: 4 - 104

Stan: - gra jest NOWA, oryginalnie zapakowana, wyprodukowana w Polsce przez znanego i lubianego producenta – firmę Jawa

Wymiary pudełka - ok 36,5 x 25,5 x 7 cm


Wyprzedano
  • Kod produktu: J-2905
  • Waga: 0.65kg
  • 0 Sztuk w magazynie
  • Producent: Jawa


Data dodania produktu do sklepu: piątek 29 styczeń, 2010.

Twj adres IP to: 54.158.194.80
Copyright © 2018 epuzzle.pl Powered by Zen Cart Professional PL™
hello